Csapatunkkal történt 2010-ben Zivatarlánc (2010.08.16.) 2010.08.17. Norbi Hozzászólás most! Hatalmas széllel érkezett a tegnap, térségünk felett átrobogó zivatarlánc. Bár látványos peremfelhőt nem épített fel maga előtt, a sötét felhőalapok és mintázatok félelemtes köntösbe csomagolták az érkező rendszert, remek élmény volt. Share this:Share Share on Facebook (Opens in new window) Facebook Like this:Like Loading…