Végre elérkezett a nagy nap, a száraz periódus uralma végre megtörni látszik. A következő napokban országszerte jelentős mennyiségű csapadék hullhat , a legtöbb eső szombatra várható. Ma délután viszont még többfelé a zivataroké volt a főszerep, az egyik szépség Pásztó városát is meglátogatta, amelyből még egy látványos tubát is lencsevégre kaptak. (mi ezt nem láttuk élőben)
Az érkezés pillanatait a következő pár képen mutatjuk meg neketek:
Már távolodóban:
A szokásos panoráma képekből is csináltunk párat:
Mint az a bevezetőben is említettük, Kovács Ildikónak sikerült egy tubát is megfigyelnie, az ő képeit láthatjátok a következőkben:




























































